امکان ورود به اینستاگرام با چند اکانت در نسخه iOS

689603_641.jpg
استاندارد
امکان ورود به اینستاگرام با چند اکانت در نسخه iOS

نسخه‌ی ۷ ٫ ۱۵ اینستاگرام قابلیت استفاده از چند حساب کاربری را به طور همزمان برای کاربران iOS در نظر گرفته است. چگونه می‌توان این قابلیت را در حساب کاربری خود فعال کنیم؟

کلیک: بسیاری از اشخاص در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای چند حساب کاربری هستند به طور مثال یک اکانت شخصی را در کنار اکانت کاری، تبلیغاتی و… استفاده می‌کنند. تا قبل از این کاربران اندروید به کمک برنامه‌های جانبی بسیاری که در این زمینه تولید شده به سادگی قادر بودند چند اکانت اینستاگرام را به طور هم زمان استفاده نمایند. اما در این میان کاربران iOS برای استفاده از این قابلیت به دردسر می‌افتادند، چون برای هر بار استفاده از یک اکانت باید از اکانت دیگر خارج می‌شدند، اکنون در نسخه ۷ ٫ ۱۵ اینستاگرام قابلیت استفاده از چند اکانت به طور همزمان برای کاربران iOS در نظر گرفته شده است. برای یادگیری این قابلیت آموزش زیر را دنبال کنید.

۱- نخست مطمئن شوید که ورژن اینستاگرام شما ۷ ٫ ۱۵ باشد. سپس با ورود به برنامه و مانند عکس زیر به بخش پروفایل مراجعه نمایید.

۲- آیکون چرخ دنده مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب کنید تا وارد بخش تنظیمات شوید.

۳- با لمس گزینه Add Account وارد صفحه جدید شوید.

۴- با انتخاب این گزینه به صفحه‌ای مشابه صفحه اصلی اینستاگرام مواجه خواهید شد که از شما در خواست مشخصات کاربری جدید و یا ایجاد یک حساب کاربری تازه را دارد.

کار تمام شده است اکنون می‌توانید چندین اکانت را به صورت همزمان مدیریت نمایید، بدون اینکه نیاز به ورود و یا خروج داشته باشید.


امکان ورود به اینستاگرام با چند اکانت در نسخه iOS

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.