با این روش با اتصال به وای‌فای عمومی از اطلاعات خود محافظت کنید

689491_138.jpg
استاندارد
با این روش با اتصال به وای‌فای عمومی از اطلاعات خود محافظت کنید

معمولا همه از وای فای مجانی که بدون رمز باشد استقبال می‌کنند، ولی آیا می‌دانستید که این وای فای عمومی تا چه اندازه ناامن است؟ چگونه می‌توان از سرقت اطلاعات شخصی در هنگام اتصال به وای فای عمومی جلوگیری به عمل آورد؟

کلیک: تقریبا همه از ناامنی وای فای عمومی مطلع هستند، ولی گاهی اوقات انتخاب دیگری برای اتصال به اینترنت ندارند. اگر فکر می‌کنید که هیچ اتفاقی نمی‌افتد باید بگوییم که مطمئن باشید که مجرمان سایبری می‌توانند به راحتی با ترفند‌های هک ساده‌ای اطلاعات شخصی شما را بدزدند.

اما اگر شما خود را در وضعیتی یافتید که مجبور به استفاده از یک وای‌فای محافظت نشده هستید، مثلا اگر فرض کنیم باید چیزی را آنلاین خریداری کنید و یا ایمیل مهمی را ارسال کنید، در آن هنگام با راهکار زیر می‌توانید از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید؟

شما می‌توانید از این راهکار که اتصال امن نامیده شده است، استفاده کنید که این محافظت عملکرد جدید از مجموعه اینترنت‌سکیوریتی کسپرسکی می‌باشید
برای فعال شدن آن تنها کافی است اینترنت‌سکوریتی کسپرسکی را باز کنید، بر روی گزینه More Functions و سپس Secure Connection کلیک کنید و بر روی Open کلیک کنید.

یک برنامه به نام Kaspersky Secure Connection که همان اتصال امن کسپرسکی است، برای شما باز خواهد شد. هنگامی که شما آخرین نسخه از اینترنت سکیورینتی کسپرسکی را نصب کرده باشید، این ویژگی نیز به طور اتوماتیک بر روی کامپیوتر شما نصب خواهد شد. در این اپلیکیشن شما می‌توانید کانالی امن را فعال کنید که در آن داده‌هایی که انتقال داده‌اید، رمزنگاری می‌شوند.

پس از نصب این گزینه دیگر جای نگرانی نیست و اطلاعات شما محافظت می‌شوند.


با این روش با اتصال به وای‌فای عمومی از اطلاعات خود محافظت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.