ببتو: رئال با نیمار شکست ناپذیر خواهد شد

782206_798.jpg
استاندارد
ببتو: رئال با نیمار شکست ناپذیر خواهد شد

ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل براین باور است که رئال با نیمار تیمی شکست ناپذیر خواهد شد. او شانس سلسائو و لاروخا را برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیشتر از دیگر تیم‌ها می‌داند.

خبرگزاری ایسنا: ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل براین باور است که رئال با نیمار تیمی شکست ناپذیر خواهد شد. او شانس سلسائو و لاروخا را برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیشتر از دیگر تیم‌ها می‌داند.

به گزارش اسکای اسپورت، نیمار در تابستان سال قبل بود که تصمیم گرفت بارسلونا را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کند تا با ۲۲۲ میلیون یورو عنوان گرانترین بازیکن تاریخ را به خود اختصاص دهد.

نیمار در فصل نخست حضورش در پاری سن ژرمن با وجود آنکه با مصدومیت شدید مواجه شد، اما به عنوان بهترین بازیکن لیگ فرانسه انتخاب شد.

خبر‌های زیادی درباره جدایی نیمار از پاری سن ژرمن و حضورش در رئال مادرید به گوش می‌رسد.

ببتو ستاره سابق فوتبال برزیل گفت: الان فوتبال نسبت به گذشته بسیار عوض شده است. در گذشته احتمال انتقال نیمار به پاری سن ژرمن بسیار کم بود، اما الان همه چیز تغییر کرده و هر احتمالی وجود دارد.

او ادامه داد: رئال مادرید تیم بسیار قدرتمند و پر مهره‌ای است. براین باور هستم که رئال با نیمار شکست ناپذیر خواهد شد. نمی‌توان فوتبال کنونی را پیش بینی کرد، اما شخصا براین باور هستم که احتمال جدایی نیمار از پاری سن ژرمن سخت است.

ببتو درباره شانس برزیل برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: برزیل تیم بسیار خوبی شده است. ما شکست سنگین برابر آلمان را فراموش کرده‌ایم و تیته توانسته اعتماد به نفس را به تیم برگرداند. براین باور هستم که برزیل و اسپانیا بیشترین شانس را برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دارند.


ببتو: رئال با نیمار شکست ناپذیر خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.