توصیه‌های سیدحسن نصرالله درباره شبکه‌های اجتماعی

893863_103.jpg
استاندارد
توصیه‌های سیدحسن نصرالله درباره شبکه‌های اجتماعی

سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با تاکید بر لزوم هوشیاری و احتیاط کاربران شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد باید راه کسانی که در لبنان به دنبال خدمت به اسرائیل و تکفیری‌ها هستند، سد کرد.

خبرگزاری تسنیم: سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در یکی از سخنرانی‌هایش ضمن هشدار به اینکه هر موضوع کوچکی می‌تواند دستمایه تنش آفرینی شود، بر لزوم هوشیاری در استفاده از شبکه‌های اجتماعی تاکید کرد.

وی اظهار کرد: توصیه اخیر من در این راستا به همه برادارن و خواهران جوان و نوجوان به ویژه کسانی که در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند، این است که توجه آنان را به این نکته جلب کنم و هشدار بدهم و با خبرشان کنم که همواره کسانی هستند که از کوچکترین موضوعی مشکل به بار می‌آورند. امروز داستانی سرهم می‌کنند و مشکلی در مورد مسلمانان و مسیحیان، شیعه و سنی و جنبش امل و حزب الله به وجود می‌آورند.

سید حسن نصرالله گفت: همه کسانی که شبکه‌های اجتماعی را پیگیری می‌کنند و یا جملاتی را در این صفحات می‌نویسند، باید بسیار هوشیار بوده و احتیاط کنند و بدانند که این صفحات دنبال می‌شوند و از آن برای کینه توزی و به بار آوردن مشکلات و تنش آفرینی استفاده می‌شود و این فقط به تلویزیون و رادیو و سخنرانی و مواضع علنی محدود نمی‌ماند.

دبیر کل حزب الله تصریح کرد: بنابراین باید رفتاری توام با مسئولیت شناسی داشته و با وجود خشم و درد به کسانی که به دنبال خدمت به اسرائیل و یا تکفیری‌ها در لبنان هستند، اجازه نفوذ ندهند.


توصیه‌های سیدحسن نصرالله درباره شبکه‌های اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.